Integracja pod chmurką mieszkańców Brzozia Lubawskiego

2016-07-20 10:24:54 (ost. akt: 2016-07-20 10:58:15)
Gorące kibicowanie podczas przeciągania liny

Gorące kibicowanie podczas przeciągania liny

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Kolejny rok z rzędu mieszkańcy Brzozia Lubawskiego bawili się na Pikniku Rodzinnym. Spotkanie otworzył koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku.
W międzyczasie prowadzone były konkursy i zabawy sportowe dla dzieci. Zbigniew Lewicki, przewodniczący Rady Gminy w Kurzętniku i główny koordynator spotkania zorganizował wiele atrakcji dla dorosłych — od turniej piłki siatkowej, przez turniej rodzinny, po przeciąganie liny.

Śmiechu było co niemiara — zawodnicy dostarczyli swoimi występami mnóstwo rozrywki obserwującej ich publiczności. Udział w konkursach wieńczyło wręczanie atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przygotowali dla dzieci „kącik” z dmuchanymi zjeżdżalniami i trampolinami. Na piknik przyjechali także strażacy, którzy prezentowali swój służbowy wóz.

Ponadto na scenie odbyło się wręczenie druhom pamiątkowego dyplomu za zajęcie trzeciego miejsca w plebiscycie na Najpopularniejszą Jednostkę OSP w powiecie, który organizowała "Gazeta Nowomiejska".

Zabawę zwieńczył koncert zespołu Impuls, a dla wytrwałych do późnych godzin wieczornych przygrywał zespół Joker. Atrakcje przygotowali: sołtys Zbigniew Burzacki, Zbigniew Lewicki, przewodniczący Rady Gminy Kurzętnik, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna i Rada Sołecka, a zabawę wspomogło Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku.

kajoo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5