Piętnaście pierwszych miejsc

2015-12-19 16:08:41 (ost. akt: 2015-12-19 16:21:02)
Kickboxerskie zmagania podczas mistrzostw w Gdańsku

Kickboxerskie zmagania podczas mistrzostw w Gdańsku

Autor zdjęcia: Arch. klubu

Zawodnicy MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie oraz KS Zamek Expom Kurzętnik rywalizowali w Mistrzostwach Polski Północnej w Gdańsku. Wrócili dumni z piętnastoma zwycięstwami!
W sobotę 12 grudnia 2015 roku zawodnicy sekcji kickboxingu MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie dostarczyli wielu emocji podczas Mistrzostw Polski Północnej w Gdańsku. W ogólnopolskim turnieju nowomiejski klub reprezentowało czterech zawodników, którzy toczyli walki w trzech formułach Pointfighting, Light-contact i Kick-Light.

Patryk Jankowski (kat. wag -74kg, junior) miał dwie wygrane walki, Cezary Pleta (kat. wag. -94kg, junior) również dwie wygrane walki oraz Jakub Grzonkowski (kat. wag. -84kg, senior) także dwie wygrane walki. Trener Sebastian Prokop (kat. wag. -79kg, senior) zakończył zawody z czterema wygranymi walkami.

— Jestem bardzo zadowolony z walk, które stoczyliśmy w Gdańsku, ponieważ wygrane dały impuls do odnoszenia dalszych sukcesów. Chłopcy pokazali, że ciężki i sumienny trening przynosi pożądany efekt. Zapraszam na treningi kickboxingu we wtorki i czwartki o godzinie 18 do sali gimnastycznej nowomiejskiego gimnazjum — zaprasza Sebastian Prokop.

MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
--------------------

Gdańsk był ostatnim miejscem zmagań kickboxerskich w tym roku, w jakich klub Zamek Expom Kurzętnik wziął udział.

— Na turniej zabrałem trzech zawodników — seniora Damiana Chilińskiego oraz dwóch juniorów Patryka Rzepkę i Szymona Podlaszewskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy. Patryk wygrał trzy pojedynki w pointfigtingu, Szymon zwyciężył swoje boje w light contact i kick light, z czego jestem bardzo zadowolony. Gorzej w swoich pojedynkach poradził sobie Damian Chiliński, który nie wygrał żadnej walki, choć moim zdaniem został skrzywdzony w swojej ostatniej walce, którą niesłusznie przegrał stosunkiem punktów 2 do 1 — mówi trener Leszek Jobs. — Teraz, do świąt, pozostał nam już tylko okres roztrenowania, krótka przerwa świąteczno-noworoczna i wracamy do ciężkich treningów przed nowym sezonem. Już na początku lutego odbędą się pierwsze zawody w Kartuzach — Mistrzostwa Polski kick light seniorów i juniorów, więc jest nad czym pracować a czasu za dużo nie ma, żeby się dobrze przygotować — przyznaje trener.

— Ponadto chciałbym podziękować wszystkich przychylnym nam osobom, które nas wspierają, dobrze życzą i trzymają za nas kciuki. Nadchodzą święta, więc wszystkim, ale to wszystkim składamy serdeczne życzenia świąteczne oraz życzymy szampańskiej imprezy sylwestrowej, jak również szczęśliwego nowego 2016 roku — w imieniu swoim i całego klubu składa Leszek Jobs.

KS Zamek Expom KurzętnikCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5