Podsumowujemy ostatnie starty kickboxerów

2015-09-19 09:36:25 (ost. akt: 2015-09-19 09:44:29)
Od lewej: Piotr Kołakowski, Damian Chiliński, Wojciech Wiśniewski

Od lewej: Piotr Kołakowski, Damian Chiliński, Wojciech Wiśniewski

Autor zdjęcia: Arch. KS Zamek Expom Kurzętnik

Kickboxerzy z KS Zamek Expom Kurzętnik znowu wyruszyli w świat... Tym razem opisujemy kickboxerskie przygody Karoliny Lewalskiej, Damiana Chilińskiego, Wojciecha Wiśniewskiego i Piotra Kołakowskiego.
Męska część Zamku Expom Kurzętnik odwiedziła Gdańsk, gdzie odbywał się Puchar Pomorza połączony z Memoriałem Sławomira Kaczorka — tragicznie zmarłego zawodnika Duetu Gdańsk.

Z potyczek zwycięsko wyszli Wojtek Wiśniewski i Piotr Kołakowski, a po wyrównanej walce wyższość rywala musiał uznać Damian Chiliński. Był to sprawdzian dla zawodników przed drugą częścią sezonu.

Wojciech Wiśniewski wrócił niedawno ze zgrupowania kadry Polski kick light w Cetniewie, gdzie z reprezentacją szlifował formę na październikowe Mistrzostwa Świata w Serbii.

Karolina Lewalska, kolejna przedstawicielka Zamku, ma za sobą wycieczkę do hiszpańskiego San Sebastian.
— Karolina walczyła o kolejny medal Mistrzostw Europy w formule full contact. Niestety w walce o strefę medalową minimalnie przegrała z Rosjanką stosunkiem głosów 2 do 1. Przy okazji zapraszam na treningi do Kurzętnika, bo nabór nadal trwa. Więcej informacji pod nr telefonu 502 415 621 — mówi Leszek Jobs, trener kickboxerów z Zamku.

kajoo

Karolina Lewalska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5