W Wawrowicach plażowanie i dobra zabawa idą w parze

2015-07-08 15:38:57 (ost. akt: 2015-07-08 14:13:28)

Autor zdjęcia: Arch. GCK Kurzętnik

Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku wraz ze Stowarzyszeniem Moja Wieś Wawrowice organizują Festyn Rodzinny na plaży nad Jeziorem Skarlińskim. Zabawa odbędzie się w sobotę, 11 lipca, początek o godz. 15.
Po oficjalnym otwarciu imprezy przewidziano gry oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. Następnie o godz. 18 wystąpi zespół Amarena Rockers, który przyjedzie do Wawrowic z okolic Wąbrzeźna. Kapela wykonuje utwory w stylu rock i reggae z elementami ska.

Od godz. 19 zaplanowano wesołą zabawę pod chmurką. Nieczęsto można pobawić się nad jeziorem, więc trzeba wykorzystać nadarzającą się w sobotę okazję. Organizatorzy zapewniają, że podczas festynu nie zabraknie mnóstwa dobrego humoru, miłej atmosfery i rodzinnej integracji. kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5