Nowomiejskiej, wielkiej orkiestry ciąg dalszy

2015-01-12 13:23:59(ost. akt: 2015-01-12 14:19:18)
Słodką niespodzianką w Nowym Mieście był tort rozdawany przez burmistrza, starostę, wicestarostę i radnych

Słodką niespodzianką w Nowym Mieście był tort rozdawany przez burmistrza, starostę, wicestarostę i radnych

Autor zdjęcia: Liliana Lisakowska

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie nowomiejskim zagrała pełną parą. Przedstawiamy kolejne zdjęcia z finałów w Nowym Mieście i Kurzętniku, które trwały przez całą wczorajszą niedzielę.
W Miejskim Centrum Kultury odbyły się prezentacje artystyczne najmłodszych ze szkół podstawowych z Nowego Miasta i Łąkorza oraz gimnazjum, trwały aukcje i wjechał potężny tort, który nowomiejscy samorządowcy podzielili wśród publiczności. Wcześniej koncert dał zespół Paragon. Muzycy zabawili zgromadzonych kilkoma bluesowymi coverami, a także dwoma utworami swego autorstwa.

W GCK w Kurzętniku również można było zobaczyć i usłyszeć występy uczniów z gminy Kurzętnik. Było też mnóstwo pokazów tanecznych w wykonaniu kilku grup wiekowych. Nie zabrakło aukcji i licytacji, podczas których przedmioty osiągały wyjątkowo wysokie ceny, np. 1.500 zł za kubek! Końcowym akcentem imprezy był koncert zespołu Reggaeside.

ul, kajoo


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5