Pożar stodoły w Jeziorowskich. Do akcji ruszyło sześć zastępów straży

2015-08-31 08:20:20(ost. akt: 2015-08-31 13:48:16)

Autor zdjęcia: Kamil Taraszkiewicz

Wielka łuna światła nad wsią i wyjąca strażacka syrena - w niedzielę (30 sierpnia) w miejscowości Jeziorowskie spłonęła stodoła, a wraz z nią kilka ton siana i słomy. Zdjęcia wraz z wstępną informacją przesłał nam jeden z naszych dziennikarzy obywatelskich.
Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Jeziorowskie. Ogień objął drewnianą stodołę. - Gdy na miejsce przyjechali strażacy, budynek był w całości objęty ogniem. Na szczęście w pobliżu nie znajdowały się żadne, inne zabudowania - podał rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Giżycku.

W akcji gaśniczej udział wzięło 6 zastępów straży z powiatu giżyckiego i węgorzewskiego. Badane są przyczyny i okoliczności pożaru.

Informację wraz ze zdjęciami, za pośrednictwem portalu Olsztyńska24.pl, przekazał nam jeden z naszych Dziennikarzy Obywatelskich:

"Pożar poderwał wieś Jeziorowskie około godz. 20:45 dźwiękiem syreny strażackiej wyjącej w OSP Jeziorowskie. Jako, że jestem mieszkańcem Jeziorowskich, momentalnie zauważyłem wielką łuną unoszącą się nad wsią. Resztę przedstawią już zdjęcia..."


***


Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5