Spotkanie przy wigilijnym stole

2018-12-26 16:00:00 (ost. akt: 2018-12-21 13:37:56)

Autor zdjęcia: szkoła

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Rogożu to też jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykamy się wraz z zaproszonymi gośćmi przy wspólnej wigilii.
21 grudnia w naszej szkole panowało wielkie poruszenie. Od rana panował świąteczny nastrój, który został stworzony przez pachnącą lasem choinkę oraz bożonarodzeniowe stroiki.

Spotkanie wigilijne rozpoczęło się od występów najmłodszych uczniów szkoły. Następnie najstarsze uczennice zaśpiewały piękne, tradycyjne kolędy. Jednak największe emocje wzbudziło przedstawienie pt. „Hej kolęda, kolęda”, przygotowane przez uczniów klasy V pod kierunkiem pani Bożeny Chojnackiej.

Nasze opłatkowe spotkanie swoją obecnością zaszczycili: ks. dziekan Józef Stroński, wójt Gminy Kozłowo - pan Jacek Jankowski, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Elżbieta Świgoń, radni gminy Kozłowo, pielęgniarka szkolna – Wioletta Pargólska oraz rodzice.

Pani dyrektor przekazała uczestnikom spotkania życzenia świąteczne, a wójt skierował wiele miłych i ciepłych słów pod adresem naszej szkoły.

Wszyscy obecni złożyli sobie również życzenia i przełamali się opłatkiem, następnie zasiedli do wspólnej wieczerzy i delektowali się świątecznymi potrawami.

szkoła


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sprogoz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kufel #2649771 | 178.36.*.* 26 gru 2018 16:57

    W ROGOŻU MAJĄ NOWEGO WÓJTA CIEKAWE KIEDY BYŁY WYBORY BO NIC NIE BYŁO SŁYCHAĆ O PONOWNYCH WYBORACH CZYŻBY WOLSZCZAK ZAWIESZONY

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5