Festiwal puszczania latawców w Zespole Szkół w Szkotowie

2016-11-28 14:00:00 (ost. akt: 2016-11-27 19:37:09)

Autor zdjęcia: ZS SZkotowo

24 listopada 2016 roku uczniowie szkoły podstawowej w Szkotowie wzięli udział w Festiwalu puszczania latawców.
Każdy kto skonstruował latawiec brał udział w konkursie, w którym oceniane były: wygląd, wykonanie, kolorystyka, technika puszczania, czas lotu. Przed rozpoczęciem rywalizacji każdy uczestnik prezentował przed społecznością szkolną własny latawiec. Ceremonii wręczenia medali dokonała Pani Dorota Soliwoda – dyrektor szkoły.

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce Ratajczyk Maria I SP
2 miejsce Kacprzycki Oktawian II SP
3 miejsce Makowski Emil klasa VI SP

Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni medalami za udział w festiwalu.

Kolejną atrakcją skierowaną do wszystkich było wspólne puszczanie latawców. Ta zabawa najbardziej spodobała się najmłodszym uczestnikom, którzy z dużym zaangażowaniem wzbijali w powietrze własne konstrukcje.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPSzkotowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5