Kradł trzeźwy, kierował pijany

2014-10-14 10:47:06 (ost. akt: 2014-10-14 10:53:09)

Autor zdjęcia: Arch. KWP Olsztyn

Kisieliccy policjanci zatrzymali 58-letniego Mieczysława Ś. Mężczyzna włamał się do 2 domów na terenie gminy Kisielice. Okazało się także, że 58-latek kierował traktorem mając prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie.
W pierwszym przypadku, po wybiciu szyby w oknie, dostał się do wnętrza domu, skąd ukradł butlę gazową, piłę kątową, wiertarki. Następnym razem, po usunięciu kłódki z drzwi wejściowych dostał się do wnętrza garażu, z którego ukradł pilarkę spalinową oraz kable.

Natomiast kolejnym razem po wyłamaniu zamków zabezpieczających okno budynku wszedł do środka i ukradł kable i złączki. Policjanci po rozpytaniu zgłaszających, przesłuchaniu wielu świadków ustalili, że sprawcą jest Mieczysław Ś.

Okazało się także, że 58-latek na jednej z dróg w gminie Kisielice we wrześniu br. kierował ciągnikiem rolniczym mając prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty, do których się przyznał. Funkcjonariuszom odzyskali część skradzionych rzeczy.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na kisielice.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5