Zmiany w zarządzie Granicy Kętrzyn

2023-05-05 08:41:22(ost. akt: 2023-05-05 09:21:16)
Karol Lizurej (z lewej) przekazał funkcję prezesa Adrianowi Kaliniczence

Karol Lizurej (z lewej) przekazał funkcję prezesa Adrianowi Kaliniczence

Autor zdjęcia: archiwum KKS Granica Kętrzyn

4 maja odbyło się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Członków Klubu KKS "Granica" Kętrzyn. W miejsce Karola Lizureja powołano nowego prezesa.
Członkowie zapoznali się ze sprawozdaniem finansowym i merytorycznym z działalności klubu za rok 2022. Nie mieli zastrzeżeń, więc zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium.

Dotychczasowy prezes Karol Lizurej musiał złożyć rezygnację z funkcji w związku z objęciem od 8 maja stanowiska zastępcy burmistrza Kętrzyna. Zapewnił jednak, że Granica będzie dalej na ważnym miejscu w jego sercu i będzie wspierał klub jak tylko będzie mógł. W jego miejsce głosami członków powołano Adriana Kaliniczenkę. Dotychczas był on Członkiem Zarządu Klubu, odpowiadał za social media, a wcześniej występował w barwach Granicy jako zawodnik.

- Rola ta to ogromny zaszczyt, ale też i wyzwanie. Swoje zadanie chcę wypełnić należycie, tak aby dorobek mojego poprzednika oraz Zarządu nie poszedł na marne - komentuje świeżo "upieczony" prezes. - Mamy doskonałych trenerów, wspaniałe zespoły młodzieżowe, a nasz I zespół, zespół seniorów z Adamem Fedorukiem na czele to czołowy zespół ligi, z możliwościami na znacznie, znacznie więcej... Praca więc w takim klubie to czysta przyjemność - podkreśla.

Z funkcji Członka Zarządu zrezygnowała Agnieszka Radawiec.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5