Akcja łowców pedofili w powiecie kętrzyńskim. Młody mężczyzna miał m.in. zachęcać dzieci do zoofilii

2023-04-14 09:34:27(ost. akt: 2023-04-14 17:24:55)

Autor zdjęcia: ECPU Polska

Łowcy pedofili z ECPU Polska przeprowadzili 14 kwietnia kolejną akcję w powiecie kętrzyńskim. Dzięki nim funkcjonariusze policji zatrzymali młodego mężczyznę, który m.in. wysyłał 13-latce zoofilskie zdjęcia.
Przedstawiciele ECPU Polska z zatrzymania przeprowadzili transmisję internetową. Jak ustalili łowcy pedofili, mężczyzna prowadził internetową korespondencję z dziewczynkami w wieku ok. 12-13 lat.

Wysyłał m.in. nagie zdjęcia swoich narządów płciowych oraz prosił o przesyłanie podobnych zdjęć. To jednak nie wszystko. - Upodobał sobie edukowanie dzieci w tematach, które powinny pozostać im wybitnie obce bowiem, jak można edukować osoby małoletnie w kwestii "zabawiania się" ze zwierzętami? - informują łowcy pedofili. - Chętnie pokazywał się w negliżu, chwaląc się wirtualnym dzieciom Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili umięśnionym ciałem. Chełpił się także zdjęciami swojego przyrodzenia. Fantazjował co by nim robił dziecku. Tę część ciała przyrównywał do narządów konia. Prezentował treści zoofilskie.

13-latkę miał zachęcać do masturbacji. - Oświadczył, że jako jej chłopak będzie jej bronił, rozśmieszał i kupował ładne ubrania. Mieli razem kiedyś zamieszkać. Wyznawał miłość. Dążył do spotkania w hotelu. Opowiadał o „pozytywach” palenia marihuany - relacjonują łowcy.

Zatrzymany tłumaczył się tym, że nie zdawał sobie sprawy, że pisze z osobami poniżej 15 roku życia, a pisząc był pod wpływem używek. Z treści wiadomości przedstawionych przez łowców wynikało jednak, że podejrzany wiedział z kim rozmawia. Łowcy przytoczyli również kilka fragmentów jego internetowych rozmów.

O sytuacji poinformowano Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i dokonali zatrzymania mężczyzny. - Mamy zatrzymanego podejrzanego o wysyłanie przez komunikator społecznościowy treści pornograficznych osobie poniżej 15 roku życia - potwierdziła w rozmowie z nami tuż po zatrzymaniu podejrzanego asp. Ewelina Paścik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. - Mężczyzna będzie przesłuchiwany i zapadną decyzje co do dalszych czynności - dodała policjantka. Okazało się też, że zatrzymany nie pochodzi z powiatu kętrzyńskiego i nie posiada stałego miejsca zameldowania.

W ubiegłym roku przedstawiciele ECPU Polska interweniowali dwukrotnie w powiecie kętrzyńskim.

Łowcy pedofili zajmują się namierzaniem osób z takimi skłonnościami, odwiedzają je w miejscu zamieszkania, a następnie pomagają lokalnej policji w ich zatrzymaniu. Podejrzani o pedofilię są namierzani przy pomocy podstawionego wabika.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5