Zmiany w kierownictwie kętrzyńskiego MOSIR-u

2022-08-03 08:40:03(ost. akt: 2022-08-03 09:05:05)
Krzysztof Krupienik (pierwszy od prawej) od lat jest związany z kętrzyńskim sportem

Krzysztof Krupienik (pierwszy od prawej) od lat jest związany z kętrzyńskim sportem

Autor zdjęcia: Miasto Kętrzyn

Od 1 sierpnia pełniącym obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie jest Krzysztof Krupienik. Dotychczas był menadżerem sportu w MOSiR.
Z kolei były już dyrektor Krzysztof Niemiec, został pracownikiem jednostki odpowiedzialnym za rozwój piłki ręcznej i siatkowej.

- Moim założeniem jest stały rozwój sportów drużynowych – piłki nożnej, siatkówki i piłki ręcznej – mówi Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna. - Piłka nożna pod okiem władz „Granicy Kętrzyn” rozwija się dobrze, chcę więc iść krok dalej. Siatkówka i piłka ręczna muszą mieć ściśle określony plan rozwoju, lepsze wsparcie na poziomie szkół podstawowych a także średnich, aby proces treningowy był koordynowany i przynosił efekty. Chęć do takiego działania wyraził Krzysztof Niemiec, dlatego uznaliśmy obaj, że taka współpraca będzie miała największą korzyść dla miasta – dodaje włodarz.

Krzysztof Krupienik to osoba, której kętrzyńskim sportowcom przedstawiać nie trzeba. Był pierwszym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie, zarządzał także jednostką powiatową zajmującą się sportem, był także naczelnikiem Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Kętrzynie.

Źródło: Miasto Kętrzyn


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5