Muzyka klubowa zabrzmi w kętrzyńskim amfiteatrze. Gwiazdą wieczoru będzie VAMERO

2022-07-27 16:19:35(ost. akt: 2022-07-27 16:39:05)

Autor zdjęcia: archiwum Organizatora

Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza 30 lipca do amfiteatru przy ul. Kajki na Wieczór Muzyki Klubowej. Zagrają dla DJ-e, znani z różnych imprez w Polsce czy z hitów radiowych.
Impreza rozpocznie się o godz. 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie znany didżejsko-producencki duet VAMERO, czyli Andy Dust (Adrian Kaczyński) oraz Vicero (Waldemar Brjuchovic). Twórcy takich hitów jak: „Rise Up”, „Ghost” czy „Bleeding Love”. Wcześniej, w dobry klimat wprowadzi nas ćwierćfinalista 9. edycji The Voice of Poland Maks Łapiński oraz świetnie zapowiadający się DJ z Kętrzyna Paweł Skórat DJ Paff Dee.

VAMERO to twórcy wielkiego hitu "Rise Up", który zdobył popularność w całej Europie. Obecnie tekstowe wideo ma ponad 66 milionów wyświetleń w najpopularniejszym serwisie wideo świata. Mało kto wie, ale projekt Vamero współtworzy polski producent Andy Dust. To tak naprawdę Adrian Kaczyński, który planuje niebawem wspomóc polskich artystów!


MAKS ŁAPIŃSKI autor tekstów, kompozytor, instrumentalista i wokalista. Miłośnik improwizacji, dlatego też pierwszą rzeczą, jaką sprawdza po przyjeździe do nowego miasta to kluby z Jam Session. Jest ćwierćfinalistą 9 edycji The Voice of Poland, a ze swoją twórczością gościł m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji czy Norwegii. Ma za sobą również sporo koncertów oraz festiwali muzycznych w Polsce. W sierpniu tego roku zdobył nagrodę Grand Prix międzynarodowego festiwalu “Carpathia Festival” za wykonanie autorskiej piosenki „Lew”. Swoją muzykę określa jako brownie-pop, czyli połączenie przyjemnej dla ucha muzyki z bardzo osobistym przekazem.

PAFF DEE to dj i producent młodego pokolenia pochodzący z Kętrzyna. Od najmłodszych lat fascynuje go muzyka, w każdej odmianie i stylu. Miłość do muzyki bez wątpienia wyniósł z domu rodzinnego. Grał w wielu klubach w całej Polsce oraz Holandii. W 2019 roku uczestniczył na International Dj Camp w roli asystenta instruktora. Aktualnie jest rezydentem Arsenal Club Toruń.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5