Wielkanocny Zajączek odwiedził mieszkańców DPS-u

2022-04-15 14:00:00(ost. akt: 2022-04-15 09:15:27)

Autor zdjęcia: Gmina Kętrzyn

Wójt Gminy Kętrzyn wraz z kolorowymi pisankami z Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Kętrzynie, aby złożyć życzenia świąteczne.
Akcja „Jestem z Tobą” to inicjatywa, której celem jest sprawić, aby w czasie świąt seniorzy nie byli samotni i mogli poczuć, iż są we wspólnocie z innymi. Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie poczuli świąteczną atmosferę. Odwiedziny wielkanocnych gości wywołały sporo radości i pozytywnej energii. Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn wraz pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie przekazał do Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie 71 świątecznych, wyjątkowych upominków przygotowanych przez opiekunów ze świetlic wiejskich - GOK w Kętrzynie.

- W ramach podziękowań otrzymaliśmy od mieszkańców DPS pracę wykonaną na zajęciach terapeutycznych w Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie - mówi Paweł Bobrowski. W imieniu wszystkich seniorów Dorota Litwinowicz - kierownik DPS w Kętrzynie podziękowała z całego serca dla wójta i Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie za pamięć o osobach starszych, odwiedziny i piękne życzenia.

Akcja świąteczna została zrealizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie. W wykonanie kartek świątecznych i stroików zaangażowali się opiekunowie świetlic z terenu gminy Kętrzyn: Mażany, „Dziupla” w Pożarkach, Nowa Wieś Kętrzyńska, Nowa Różanka, Smokowo, Łazdoje, Pręgowo i „Hydrofornia” w Koczarkach.

Źródło: Gmina Kętrzyn

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5