„Akordy wzruszeń” - wzruszający finał konkursu recytatorskiego.

2022-02-21 12:19:23(ost. akt: 2022-02-21 12:42:52)

Autor zdjęcia: Janina Fąderska

14 lutego w czytelni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie odbyła się I edycja Kętrzyńskich Spotkań Lirycznych „Akordy wzruszeń”, których organizatorem było Towarzystwo Miłośników Kętrzyna.
Ta edycja była konkursowym spotkaniem z twórczością Elżbiety Wąsik, autorki wierszy, które recytowała młodzież klas ósmych i szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.

Naszą szkołę, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, reprezentowały uczennice: Anna Wojtkiewicz z klasy I Technikum Weterynaryjnego, Aleksandra Ziniewicz z klasy III Technikum Weterynaryjnego, Agata Pierzchanowska i Laura Roguszka z klasy I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Z dumą i radością ogłaszamy, że I miejsce zdobyła Ania Wojtkiewicz, która swoją przejmującą i brawurową recytacją wiersza „Ja też chcę” zachwyciła autorkę, jury oraz widownię. Aleksandra i Agata otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

Był to piękny czas lirycznych uniesień uwieńczony nie tylko sukcesem naszych uczennic, ale również niespodzianką - wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od autorki jej tomik poezji „Akordy wzruszeń”.

Tekst i zdjęcia: Janina Fąderska


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: karolewo12

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5