Z Ekstraklasy do MKS-u Korsze

2022-01-19 17:51:35(ost. akt: 2022-01-19 19:49:55)
Mariusz Narel (w niebieskiej kurtce) ma już za sobą pierwszy trening z zawodnikami MKS-u i spotkanie z władzami miasta i klubu

Mariusz Narel (w niebieskiej kurtce) ma już za sobą pierwszy trening z zawodnikami MKS-u i spotkanie z władzami miasta i klubu

Autor zdjęcia: źródło: FB Gmina Korsze

Znamy już nazwisko nowego trenera czwartoligowego MKS-u Korsze. Został nim Mariusz Narel, do niedawna związany z Piastem Gliwice.
W śląskim klubie Mariusz Narel był analitykiem w sztabie trenera Waldemara Fornalika. Z Piasta odszedł pod koniec 2021 roku Do Ekstraklasy trafił dwa lata wcześniej z olsztyńskiego Stomilu.

Mariusz Narel ma 31 lat i pochodzi z Mrągowa. Grał w tamtejszej Mrągowii. Później był jej trenerem. Prowadził również drużynę Kłobuka Mikołajki i Żagla Piecki. W MKS-ie zastąpił Aleksandra Lipowskiego. Szkoleniowe doświadczenie zdobywał również w Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn i Pogoni Siedlce.

Nowy trener 18 stycznia odbył już pierwszy trening z korszeńskimi zawodnikami. Przedstawił plan i oczekiwania wobec drużyny na nadchodzącą rundę wiosenną. Na treningu obecni byli także pełniący obowiązki burmistrza Korsz Kazimierz Mieczysław Witczak oraz Prezes Klubu MKS Korsze Franciszek Kuleszo a także kierownik drużyny Andrzej Klimkiewicz.

MKS Korsze zajmuje w IV lidze z 16 punktami 12. miejsce. Wiosną powalczy o utrzymanie statusu czwartoligowca.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5