Za nami Turniej Finałowy Zimowych Halowych Rozgrywek Młodzika D1

2022-01-14 12:00:00(ost. akt: 2022-01-14 07:13:14)

Autor zdjęcia: MOSiR Kętrzyn

Niesamowite emocje, wspaniała walka sportowa i wysokie umiejętności zawodników towarzyszyły finałowi rozegranemu 8 stycznia Kętrzynie.
Rywalizację obserwował Marek Łukiewski - Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, zastępca Sekretarza Generalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Finał należał do zawodników KS Costractu Lubawa, którzy odnieśli komplet zwycięstw, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze GKS Wikielec, natomiast trzecie miejsce zajęła Akademia Piłkarska "Żuri" Football Olsztyn. Na czwartym miejscu uplasowały się "Orlęta" Reszel, piąte "Granica" Kętrzyn, szóste MKS Korsze. Medale i puchary wręczał Prezes Marek Łukiewski.

Organizatorem finału był Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, KKS "Granica" Kętrzyn oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie.