Turniej o Mistrzostwo Mrągowa zdominowali zawodnicy KS SEVEN Kętrzyn

2021-12-29 09:00:00(ost. akt: 2021-12-29 09:23:54)

Autor zdjęcia: SKB Mrągowo

Prawie 9 godzin trwała rywalizacja o Puchar Mrągowa. Turniej rozegrano przed świętami Bożego Narodzenia. Trofeum trafiło za miedzę - do Kętrzyna.
W turnieju zagrało 4 zawodników KS SEVEN: Wojciech Groch, Kacper Winiarski, Michał Popławski i Krystian Kosik. Zawody rozgrywane były w 2 grupach, a awans uzyskiwało po 4 zawodników. - W 1 grupie zagrał Kacper i ja. Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość Michała Smoczyńskiego z Olsztyna i Tomka Szewczaka z SKB Mrągowo. Kacper zajął trzecie miejsce, a ja czwarte - relacjonuje Wojciech Groch.

W 2 grupie zagrali Michał i Krystian. Tutaj zdecydowanie dominowali kętrzyńscy zawodnicy. Grupę wygrał Krystian, a Michał zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął Łukasz Drożdż, a czwarte Grzegorz Ulewicz - obaj z SKB Mrągowo. W ćwierćfinałach niestety od razu spotkali się zawodnicy z Kętrzyna. Krystian wygrał z Wojtkiem, a Michał z Kacprem. W półfinale Krystian pewnie pokonał 4:1 Łukasza Drożdża. Drugi półfinał był bardziej wyrównany. Ostatecznie Michał lepiej opanował swoje emocje i wygrał 4:3 z Michałem Smoczyńskim.

W finale spotkali się dwaj kętrzynianie. - Finał stał na dobrym poziomie. Krystian popełnił mniej błędów i dzięki temu mógł się cieszyć ze zwycięstwa, a Michał z bardzo dobrego drugiego miejsca. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Smoczyńskiemu. Ja i Kacper zajęliśmy piątą pozycję. Cieszymy się że nasi zawodnicy po awansie do I Ligi nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy - dodaje Wojciech Groch.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5