ŚWIĄTECZNY BRZDĄC: Antoni Paweł Kotarski

2021-11-15 09:30:00(ost. akt: 2021-11-26 11:17:45)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Jak co roku o tej porze, startujemy z jednym z najbardziej lubianych przez naszych Czytelników plebiscytów - Świąteczny Brzdąc 2021. Mamy już pierwszego kandydata z powiatu kętrzyńskiego.
Nasza zabawa może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia. W jaki sposób? Wystarczy wysłać zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce „Gazety w Kętrzynie” w grudniu, a ma nawet szansę na okładkę głównego wydania "Gazety Olsztyńskiej". To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.

Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Świąteczny Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku.

Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko – mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku. UWAGA: Rozstrzygnięcie konkursu na poziomie powiatowym odbywa się tylko w sytuacji, kiedy zgłosi się minimum 5 kandydatów. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki/kandydaci uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

W powiecie kętrzyńskim mamy już pierwszego kandydata. Jest nim 3 - miesięczny Antoni Paweł Kotarski z Tołkin (gm. Korsze).red. al, car
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5