Jak nasi mieszkańcy spędzają wakacje? Dzieci z Korsz odwiedziły Nową Holandię [GALERIA]

2021-07-27 09:00:00 (ost. akt: 2021-07-27 10:14:27)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Wakacje w pełni. Jedni turystyczne wyjazdy mają już za sobą, drudzy odliczają do nich ostatnie dni. W połowie lipca odbyła się wycieczka organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Korszach do Rodzinnego Parku Rozrywki NOWA HOLANDIA koło Elbląga.
Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami oprowadzani byli przez przesympatyczną przewodniczkę Darię. Poznaliśmy każdy zakątek kompleksu gastronomiczno-rekreacyjnego. Nasza grupa korzystała ze wszystkich atrakcji: małpi gaj, park linowy, trampoliny, obłędny tunel, zjeżdżalnia lwa giganta, ptaszarnia, osada wikingów, plac zabaw, wyspa iluzji, dwór króla Artura, wyspa potworów, gry na automatach oraz rejs tramwajem. Był także czas na posiłek regeneracyjny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za cudowną atmosferę, energię oraz zgranie.

MOK Korsze

fot. MOK Korsze

OD REDAKCJI:

Spędzacie wakacje na Krecie, Wyspach Kanaryjskich, a może w Amazońskiej Dżungli? Podziwiacie piękno np. Bieszczad albo Biebrzańskiego Parku Narodowego? Zwiedzacie Luwr, Kapitol, a może Zamek Książ? A może po prostu odpoczywacie w niedzielę na plaży w Czernikach, spacerujecie po Reszlu czy po prostu robicie rowerowe wycieczki po naszym regionie? Podzielcie się z nami Waszymi wakacyjnymi wrażeniami. Wiadomości ze zdjęciami i krótkim opisem wysyłajcie na nasz adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Chętnie opublikujemy je na łamach naszego tygodnika oraz na naszej stronie internetowej.
Wojciech Caruk


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5