DZIEWCZYNA LATA: Zdobądź naszą okładkę i sesję fotograficzną

2021-07-17 14:10:12 (ost. akt: 2021-07-17 14:20:21)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Marzyłaś o znalezieniu się na okładce gazety? My pomożemy Ci spełnić te marzenie. Do tego dorzucimy też plenerową sesję fotograficzną. Nie czekaj. Zgłoś się do naszej zabawy.
Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie!

Nasza akcja Dziewczyna Lata od lat cieszy się popularnością. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się w sercu młodą dziewczyną, to ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia! Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem. Zgłoś się do nas.

Szukamy Dziewczyny Lata 2021 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników. W przypadku powiatu kętrzyńskiego będzie to "Gazeta w Kętrzynie".

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna). Dodatkowo zwyciężczyni naszej zabawy w powiecie kętrzyńskim otrzyma od nas voucher na sesję fotograficzną w plenerze.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać maila na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia do godz. 10.00. Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59. Koszt jednego SMS’a wynosi 2,46 zł brutto.

Wojciech Caruk / red.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5