O krok od tragedii! Chciał wjechać na rampę, trafił do szpitala

2021-05-01 11:26:25 (ost. akt: 2021-05-01 11:44:58)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

O dużym szczęściu w nieszczęściu może mówić 18-latek, który golfem wjechał na rampę załadunkową, z której samochód spadł wywracając się na dach. Młody mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.
W czwartek, 29 kwietnia po godz. 15:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w Drogoszach (gm. Barciany) w rejonie starej rampy kolejowej dachował pojazd. Z przekazanych informacji wynikało, że jest jedna osoba poszkodowana. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

- Będący na miejscu policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Barciany kierując pojazdem osobowym marki VW Golf wjechał na rampę załadunkową, gdzie przeoczył zjazd, w wyniku czego pojazd spadł wywracając się na dach. W wyniku zdarzenia 18-letni kierowca golfa z urazem kręgosłupa został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach - informuje asp. Ewelina Piaścik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Młody kierowca był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają kętrzyńscy policjanci. Na miejscu zdarzenia oprócz policji pracowali również strażacy z JRG Kętrzyn i OSP Barciany oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Źródło: KPP Kętrzyn

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5