Wyszarpany remis. Emocje na boisku i poza nim

2021-04-29 13:17:22(ost. akt: 2021-04-29 13:54:17)
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

28 kwietnia Granica Kętrzyn "wyszarpała" na stadionie przy ul. Bydgoskiej w Kętrzynie jeden punkt w zaległym meczu IV ligi z rezerwami Olimpii Elbląg.
Nie zabrakło walki i emocji, zarówno na boisku jak i poza nim. Szczególnie nerwowa była druga połowa spotkania i doliczony czas gry. Najpierw prowadzenie zdobyli goście w 61 minucie. 18 minut później gola na wagę remisu zdobywa Paweł Miłoszewski.

W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Granicy, Mateusz Papliński. Wyszedł przed pole karne i faulował elbląskiego zawodnika ratując nasz zespół przed utratą bramki. Chwilę później sędzia nie uznał zdobytego przez Olimpię gola z "dobitki" po rzucie wolnym. Powód? Spalony.

Emocje udzieliły się wszystkim, a po ostatnim gwizdku doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg - 1:1 (0:0). Gol dla Granicy: 79' Paweł Miłoszewski.

Po rozegraniu tego meczu Granica wciąż jest dziewiąta w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z rezerwami Stomilu Olsztyn. Mecz zostanie rozegrany 2 maja o godz. 11.00 na stadionie w Mrągowie przy ul. Mrongowiusza 1.