Gazeta za zdjęcie: Skandawa

2021-02-03 21:00:12(ost. akt: 2021-02-03 21:11:55)
Skandawa (gm. Barciany)

Skandawa (gm. Barciany)

Autor zdjęcia: Ewa Wingrowicz

Drodzy państwo, mam dla państwa ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety w Kętrzynie" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na ketrzyn.wm.pl i w „Gazecie w Kętrzynie”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety w Kętrzynie" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu kętrzyńskiego. Dzisiaj prezentujemy zdjęcie autorstwa Ewy Wingrowicz - sołtysa sołectwa Skandawa, która otrzyma od nas 3-miesięczny bezpłatny dostęp do naszego e-wydania.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Wojciech Caruk
red. naczelny Gazety w Kętrzynie


Obrazek w tresci

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5