Kostki i pionki po raz kolejny pójdą w ruch

2019-10-25 11:00:00 (ost. akt: 2019-10-25 11:32:48)
Kwietniowy konwent cieszył się dużym zainteresowaniem

Kwietniowy konwent cieszył się dużym zainteresowaniem

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Już jutro, 26 października odbędzie się kolejna edycja Kętrzyńskiego Konwentu Gier Planszowych. Zapowiada się dzień pełen zabawy i emocji.
Pół roku, które dzieli nas od zorganizowanego w kwietniu konwentu wypełnione było ciężką pracą ale opłacało się. Spotkania Kętrzyńskiego Klubu Planszówkowego zostały bardzo ciepło przyjęte przez mieszkańców naszego miasta. Na każdym kolejnym spotkaniu pojawiało się coraz więcej osób zainteresowanych nie tylko grami ale i współtworzeniem naszego klubu. Ciepłe przyjęcie i życzliwe komentarze sprawiły, że po raz kolejny chcemy zaprosić Państwa do zabawy z grami planszowymi na kolejnym Kętrzyńskim Konwencie Gier Planszowych. Jego organizatorami będą Kętrzyńskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Militarnych “Masuria”, którego klub planszówkowy jest częścią oraz Marek Władyka, dyrektor II Prywatnego LO w Kętrzynie. Konwent odbędzie się 26 października w budynku prywatnego LO przy ulicy Asnyka 8, w godzinach od 10 do 20. Impreza odbędzie się dzięki środkom pozyskanym ze Starostwa Powiatowego w Kętrzynie. Honorowy patronat nad imprezą objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Organizatorzy przygotowali dla Państwa bogatą bibliotekę gier planszowych, których zasady tłumaczyć będzie grono woluntariuszy. W trakcie imprezy rozegrane zostaną trzy turnieje z nagrodami a konwent zakończy losowanie atrakcyjnych gier planszowych. Serdecznie zapraszamy.

Mariusz Balik2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5