Tanecznie w SP w Kruszewcu

2019-09-16 09:13:06 (ost. akt: 2019-09-16 09:31:27)

Autor zdjęcia: Barbara Januszczak

Taniec rozwija wszechstronnie osobowość. Umożliwia prawidłowy rozwój psychiczny, fizyczny, moralny, emocjonalny, społeczny oraz intelektualny dziecka. Z tego też powodu w Szkole Podstawowej w Kruszewcu dzieci z przedszkola i uczniowie klas I- III mają możliwość uczestniczenia w zajęciach tanecznych breakdance .
Zajęcia są prowadzone w 2 grupach: młodsze i starsze dzieci. Instruktorem i prowadzącym jest sam Piotr Frąckiewicz – dyplomowany instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Na co dzień pracujący w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Swoje doświadczenie taneczne zdobywał wraz z pierwszą grupą breakdance w Kętrzynie o nazwie „Młode Wilki”, promuje taniec jak i również całą hiphopową kulturę w Polsce i na świecie. Jest to ogromna okazja uczestniczenia w zajęciach i stawiania pierwszych kroków pod okiem mistrza.

Tańczyć może każdy, tylko trochę chęci i odrobina talentu. Ważne jest to, by nauka tańca dawała satysfakcję, sprawiała przyjemność dziecku. A więc korzystajcie z walorów jednej z najzdrowszych form aktywności fizycznej, a jak na razie zainteresowanie dzieciaków jest bardzo duże. I niech tak zostanie.

Elwira Żukowska


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5