I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie!

2019-06-17 16:36:41 (ost. akt: 2019-06-17 16:38:51)   Artykuł sponsorowany
Czerwcowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków.


Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 22 i 23 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie.

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny czerwcowy weekend, mieszkańcy Kętrzyna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kętrzynie.

Przez dwa dni Plac Piłsudskiego zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Obrazek w tresci

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie. Będziemy 22 i 23 czerwca. W sobotę od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.


Partnerzy:
Miasto Kętrzyn
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Tygodnik Kętrzyński
Kętrzyńska Telewizja Kablowa
Nasze Miasto Kętrzyn.pl
Gazeta w Kętrzynie

Obrazek w tresci

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5