W Kętrzynie, Reszlu i Korszach kibice czekają na zwycięstwa

2017-09-02 09:11:38(ost. akt: 2017-09-02 09:39:01)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Wszystkie trzy nasze drużyny grające w IV lidze po czterech kolejkach są bez zwycięstwa. Piłkarze Granicy, Orląt i MKS-u nie mogą się przełamią - czy stanie się to w najbliższej kolejce? Okaże się już w sobotę, 2 września.
Po czterech rundach nasi czwartoligowcy mają po jednym punkcie. W V kolejce Granica jedzie do Mrągowa, gdzie już o godz. 11.00 zagra z tamtejszą Mrągovią. MKS wyrusza do Lubawy na mecz z Motorem - spotkanie rozpoczyna się o ggodz. 17.00. Godzinę wcześniej tyle że na boisku w Pasymiu z Błękitnymi szansę na trzy punkty będą miały reszelskie Orły.

Biorąc pod uwagę tegoroczne rozgrywki we wszystkich trzech meczach faworytami są jednak rywalu naszych drużyn. Także na wyjeździe swoje mecze grają dwaj nasi reprezentanci w klasie okręgowej. W sobotę (2.09) Wilczek Wilkowo rusza do Bartoszyc na mecz z tamtejszą Victorią, natomiast w niedzielę Jurand jedzie do Wielbarka na mecz z Omulewem. I tu łatwo o komplet punktów nie będzie, ale drużyny z Wilkowa i Barcian pokazały już w tym sezonie, że wygrywać też potrafią.

W weekend grają również piłkarze Tytana Łankiejmy i Szansy Reszel, wystepujący w B-klasie. Tytan rusza do Czerwonki, gdzie stawi czoło aktualnemu liderowi rozgrywek - Orłowi, zaś debiutująca w rozgrywkach Szansa podejmować będzie Warmiankę Bęsia.


IV liga:
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn (sobota, godz. 11.00)
Motor Lubawa - MKS Korsze (sobota, godz. 17.00)
Błękitni Pasym - Orlęta Reszel (sobota, godz. 16.00)


Klasa okręgowa:
Victoria Bartoszyce - Wilczek Wilkowo (sobota, 17.00)
Omulew Wielbark - Jurand Barciany (niedziela, 16.00)

B-klasa:
Orzeł Czerwonka - Tytan Łankiejmy (sobota, godz. 16.00)
Szansa Reszel - Warmianka Bęsia (sobota, godz. 16.00)Kalendarium:

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5