Nasi wciąż bez zwycięstwa w IV lidze

2017-08-27 18:25:49(ost. akt: 2017-08-27 19:31:32)
Piłkarze Wilczka Wilkowo (żółto-zielone barwy) kończyli mecz z Mazurem Pisz w dziewięciu.

Piłkarze Wilczka Wilkowo (żółto-zielone barwy) kończyli mecz z Mazurem Pisz w dziewięciu.

Autor zdjęcia: fb/wilczekwilkowo

Po czterech kolejkach trzej reprezentanci powiatu kętrzyńskiego w IV lidze mają w sumie... trzy punktu! Niemoc piłkarzy z Kętrzyna, Reszla i Korsz trwa. W okręgówce przełamał się Jurand, za to Wilczek kończył mecz w "dziewiątkę".
W IV lidze źle wystartowały wszystkie trzy nasze drużyny. Po czterech kolejkach sezonu 2017/2018 Orlęta Reszel, MKS Korsze i Granica Kętrzyn mają po jednym punkcie. Orły remis zanotowały w sobotę, 26 sierpnia remisując na własnym boisku z Motorem Lubawa. Rywal trudny, bo jeszcze przed wakacjami grał w III lidze, ale reszelanie już w poprzednich meczach udowadniali, że co jak co ale waleczności im odmówić nie można.

Granica jedyny jak dotąd punkt zdobyła w drugiej kolejce z Mamrami Giżycko. Przed meczem z Tęczą Biskupiec zapewne wszyscy w Kętrzynie liczyli na komplet punktów, jednak rywale okazali się za silni. Gospodarze przegrali i to sromotnie, tracąc pięć bramek, nie strzelając ani jednej.

Z całej trójki MKS Korsze zaczął najlepiej - od remisu z Mrągowią. Potem było gorzej - przyszły porażki z Romintą Gołdap i Pisą Barczewo. Nie lepiej było w niedzielę, kiedy do Korsz przyjechała silna ekipa z Susza. Unia nie dała żadnych szans piłkarzom MKS-u, wygrywając pewnie trzema bramkami.

IV liga:
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 0:5
Orlęta Reszel - Motor Lubawa 1:1
MKS Korsze - Unia Susz 0:3

W klasie okręgowej przełamał się w końcu Jurand Barciany. Tegoroczny beniaminek wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie, pokonując u siebie Vęgorię. Za to mecz z Mazurem Pisz przegrał Wilczek Wilkowo. Po pierwszej połowie w Łazdojach było 0:0, ale w drugiej części spotkania dwóch piłkarzy Rafała Sokołowskiego musiało zejść z boiska (czerwone kartki - jedna dla bramkarza) i ostatecznie Wilczek przegrał aż 1:5.

Klasa okręgowa:
Jurand Barcian - Vęgoria Węgorzewo 2:1
Wilczek Wilkowo - Mazur Pisz 1:5

Rywale Szansy Reszel, która w tym sezonie wystartowała w B-klasie także kończyli mecz w "dziewiątkę". Orkan Sątopy Samulewo w pierwszej kolejce przegrał z Tytanem Łankiejmy, teraz jednak piłkarze z sąsiedniego powiatu dowieźli zwycięstwo do końca. Z kolei Tytan grał drugi mecz z rzędu u siebie, ale tym razem lepszy okazał się przeciwnik - Olimpia Miłki.

B-klasa:
Szansa Reszel - Orkan Sątopy Samulewo 0:1
Tytan Łankiejmy - Olimpia Miłki 1:3

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5