W IV lidze i w okręgówce - nasi zwycięsko

2017-03-25 18:36:29(ost. akt: 2017-03-25 19:12:22)

Autor zdjęcia: kksgranica.pl

Piłkarski weekend w powiecie na duży plus. Trójka naszych czwartoligowców zakończyła zwycięsko inauguracyjną rundę wiosenną. Po ubiegłotygodniowej wpadce z Cresovią z kompletem punktów z Dobrego Miasta wraca też Wilczek.
To był prawdziwie piłkarski weekend w powiecie. Wszystkie nasze drużyny grające w IV lidze rozpoczynały rundę wiosenną sezonu 2016/2017 od meczu na własnym boisku. Kibice w Kętrzynie, Korszach i Reszlu mieli więc co robić w sobotnie popołudnie: dopingować swoich!

Najbardziej okazałe, dwubramkowe zwycięstwo zanotowała Granica Kętrzyn. Podopieczni trenera Millera strzelili dwie bramki sąsiadowi z tabeli - Błękitnym Orneta. Po golu zdobyli Kacper Rałowiec i Paweł Miłoszewski. Ten drugi dobił rywala już w doliczonym czasie gry.

Trzy punkty zainkasowały też "Orły" z Reszla. W sobotę rywalem Orląt były rezerwy Stomilu Olsztyn. Skromne 1:0, ale ten wynik na pewno cieszy trenera i reszelskich piłkarzy. Podobnie jak graczy MKS-u cieszyło zwycięstwo nad Tęczą Biskupiec. Korszanie mieli co prawda teoretycznie najsłabszego rywala, ale też ten pierwszy wiosenny mecz dla każdego był wielką niewiadomą. Trzy zwycięstwa naszych drużyn pozwalają wierzyć w udaną rundę i sezon.

Po pierwszej wiosennej rundzie nasz przedstawiciel w klasie okręgowej nie miał powodów do radości. Jednak w sobotę Wilczek Wilkowo pokazał klasę i ograł DKS Dobre Miasto na boisku rywala. Mecz był zacięty, a piłkarze obu drużyn strzelili w sumie aż 7 bramek,. O jedną więcej strzelili podopieczni trenera Sokołowskiego i tym sposobem Wilczek wrócił z Dobrego Miasta z kompletem punktów.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5