Nieudany start naszych czwartoligowców

2016-08-14 12:04:46(ost. akt: 2016-08-15 09:16:11)
W ubiegłym sezonie piłkarze Granicy nie mieli zbyt wielu powodów do radości. Czy w tym będzie inaczej?

W ubiegłym sezonie piłkarze Granicy nie mieli zbyt wielu powodów do radości. Czy w tym będzie inaczej?

Autor zdjęcia: kksgranica.pl

Od przegranych zmagania w IV lidze zaczęły Orlęta Reszel i Granica Kętrzyn. Obie drużyny przegrały sobotnie spotkania i zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. W niedzielę (14.08) na dnie tabeli dołączył do nich MKS Korsze.
Po kompletnie nieudanym sezonie 2015/2016 i spadku z III ligi, w nowe rozgrywki piłkarze Granicy Kętrzyn chcieli wejść dobrym wynikiem. Ta sztuka podopiecznym Mirosława Mellera niestety się nie udała, a sprawcą byli piłkarze GSZS Rybno. Drużyna, która jeszcze w ubiegłym sezonie grała w klasie okręgowej (gr. II) na własnym boisku pewnie pokonała kętrzynian 4:1.

Także różnicą trzech bramek lepsi okazali się rywale Orląt Reszel. Ekipa trenera Łukasza Pyrzaka doznała porażki na własnym boisku. Trzy gole reszelakom strzelili (nie tracąc żadnego) piłkarze z Giżycka (Mamry). Po inauguracyjnej kolejce "Orły" zajmują ostatnie miejsce (tuż nad nimi Granica).

Piłkarze z Korsz swój pierwszy mecz w sezonie rozgrywali w niedzielę. Spotkanie MKS z rezerwami Stomilu Olsztyn rozegrany został w Jezioranach. Niestety, także drużyna z Korsz przegrała trzema bramkami (0:3) i na dnie tabeli dołączyła do pozostałych naszych przedstawicieli.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5