Krótka rozmowa z „krejzolami”

2016-08-06 18:12:30(ost. akt: 2016-08-06 19:09:19)

Autor zdjęcia: materiały prasowe

Kabaret Paranienormalni będzie jedną z gwiazd tegorocznego Kętrzyńskiego Wieczoru Kabaretowego, który czeka nas już 14 sierpnia. Pozwoliliśmy sobie na krótką rozmowę z tymi „krejzolami”. Resztę panowie dopowiedzą już po występie...
To nie będzie Wasz „pierwszy raz” w Kętrzynie. Czy kabarecierze są w stanie zapamiętać publiczność w danym mieście/regionie? Z czymś Wam się kojarzy Kętrzyn? Albo inaczej: co zapamiętaliście z poprzedniego pobytu?
— Bardzo cenimy sobie naszą publiczność i staramy się być z nią jak najbliżej. Podczas występu rodzi się między nami, a widzami specyficzna więź oparta na pozytywnych emocjach. Dlatego dbamy o serdeczne relacje, często spotykamy się na naszym Facebookowym profilu, dyskutujemy i lubimy ją pozytywnie zaskakiwać. Zapamiętujemy miejsca w których fani zamieniają się w „krejzoli” i razem z nami tworzą show. I tak właśnie jest w Kętrzynie. Ale to miasto jest nam bliskie jeszcze z innego powodu. Michał od zawsze jest największym fanem majonezu kętrzyńskiego. Tak w ogóle to jest znawcą majonezu światowego formatu - z zamkniętymi oczami rozpoznaje różnice między majonezami z różnych regionów. Kiedyś nawet poddał się specjalnemu testowi w programie tv i wyszedł obronną ręką. A kętrzyński lubi najbardziej.

Czym zaskoczycie publiczność w Kętrzynie?
— Pokażemy w Kętrzynie nasz najnowszy program zatytułowany „Pierwiastek z trzech” wzbogacony o nowe skecze, które aktualnie pokazujemy podczas nadmorskiej trasy Baltic Tour 2016. Pojawi się Kryspin i oczywiście Mariola, ale po raz pierwszy nie w monologu, ale w rozmowie z przystojnym naukowcem. Mamy nadzieję, że widzów zaskoczy też kolejna odsłona przygód Jacka Balcerzaka oraz kilka zupełnie nowych postaci, w które wciela się Igor Kwiatkowski.

Ok, to zobaczymy, a czego w Kętrzynie Wasza publiczność nie zobaczy?
— Na pewno nie będzie ani jednego starego skeczu. Pierwiastek z trzech to program absolutnie premierowy

Do naszej rozmowy jeszcze powrócimy, tymczasem zaproście czytelników Gazety w Kętrzynie na Wasz występ…
— Zapraszamy wszystkich bez żadnego wyjątku. Gwarantujemy dobrą zabawę - obiecujemy, że będzie prawdziwa petarda. Będzie nam bardzo miło jeśli pojawicie się, aby zobaczyć nasze najnowsze show. Do zobaczenia.

Mieliśmy do przekazania naszym Czytelnikom podwójne zaproszenie na Kętrzyński Wieczór Kabaretowy. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie (podobno proste jak zęby Kryspina) zadane przez członków kabaretu na naszych łamach w piątkowym wydaniu Gazety: Co miał zrobić Jacek Balcerzak? Odpowiedź brzmiała: Wejść i wyjść. Najszybciej w naszej redakcji pojawił się pan Piotr Kubiak. Zwycięzcy gratulujemy!!!

Obrazek w tresci

Informacje o Kętrzyński Wieczorze Kabaretowym znajdziecie TUTAJ.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5