Dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców rozpoczęły rok szkolny

2015-09-07 19:34:01(ost. akt: 2015-09-07 15:40:15)

Autor zdjęcia: archiwum WMOSG

Na początku września nowy rok szkolny 2015/16 zainaugurowały także dzieci ze Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie.
Dzieci pod opieką pracowników i funkcjonariuszy Sekcji Dydaktyczno-Wychowawczej Ośrodka przygotowały część artystyczną. Recytując okolicznościowe wiersze i śpiewając piosenki, mogły pochwalić się znajomością języka polskiego. Oprócz tego, zaproszeni goście zapoznali się z muzyką i tańcem w wykonaniu przedstawicieli Czeczenii i Wietnamu. Dużą niespodzianką okazał się występ szkolnego zespołu wokalnego „Fuks”.

Podczas inauguracji roku szkolnego Mariola Matyjasek, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 im. S. Moniuszki w Kętrzynie w swoim wystąpieniu podkreśliła znaczenie wiedzy w życiu każdej osoby, życzyła udanych zajęć i samych piątek. Doniosłym momentem dzisiejszej uroczystości było pasowanie podopiecznych Ośrodka na uczniów szkoły podstawowej nr 4 w Kętrzynie.
Źródło: WMOSG

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5