Maluchy z Kruszewca z Pucharem Wójta

2015-06-25 12:09:41(ost. akt: 2015-06-25 11:47:42)
Wójt Paweł Bobrowski gratuluje wszystkim uczestnikom zawodów.

Wójt Paweł Bobrowski gratuluje wszystkim uczestnikom zawodów.

Autor zdjęcia: Jarosław Charkot

Zakończyła się kolejna edycja sportowego turnieju klas 0-III pn. "Bawmy się Wesoło’’. We wtorek 23 czerwca w sali sportowej w Wilkowie dzieci z czterech szkół podstawowych Gminy Kętrzyn rywalizowało o Puchary Wójta.
Puchary były cztery, więc starczyło dla każdej z drużyn. Największy puchar Paweł Bobrowski, wójt Gminy Kętrzyn, wręczył uczniom SP Kruszewiec. Mniejsze otrzymali mali sportowcy z Wilkowa, Biedaszek i Nakomiad.

Podczas turnieju nie brakowało emocji. Dzieci świetnie radziły sobie biegnąc... w workach, a przewroty na materacu wykonywały z uśmiechem. Dzielnie skakały też przez linę i toczyły piłki lekarskie do celu. Stres był, bo piłki koszykowe, nożne i ręczne nie zawsze były posłuszne. Nagrody rzeczowe sprawiły jednak, że wszyscy wyjechali szczęśliwi.

Klasyfikacja ogólna XXVII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn:
1. SP Kruszewiec - 72 pkt.
2. SP Wilkowo - 70 pkt.
3. SP Biedaszki - 43 pkt.
4. SP Nakomiady - 41 pkt.

W nieoficjalnej klasyfikacji klas najlepsi byli trzecioklasiści z Kruszewca, uczniowie drugiej klasy z Wilkowa, pierwszaczki z Nakomiady i zerówkowicze z Wilkowa i Kruszewca (tyle samo punktów). Ostatnie szkolne zawody sportowe zakończyły całoroczny cykl współzawodnictwa o tytuł najbardziej usportowionej szkoły podstawowej Gminy Kętrzyn. Palma pierwszeństwa w roku szkolnym 2014/2015 przypadła podstawówce z Wilkowa.

Klasyfikacja cyklu zawodów o tytuł najbardziej usportowionej szkoły roku szkolnego 2014/2015:
1. SP Wilkowo - 530 pkt.
2. SP Kruszewiec - 485 pkt.
3. SP Biedaszki - 453 pkt.
4. SP Nakomiady - 267 pkt.

Źródło: Jarosław Charkot

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5