Piknik rodzinny w Wilkowie

2015-06-22 10:24:42(ost. akt: 2015-06-22 10:31:20)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Pięknego, słonecznego dnia odbył się Piknik Rodzinny pt. „Grunt to Rodzina”. Tegoroczny piknik przygotował Zespół Szkół w Wilkowie wspólnie z Radą Sołecką. Radą Rodziców, Świetlicą w Łazdojach i Grupą Zabawową z Łazdoj.
Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy p. Paweł Bobrowski, który skierował ciepłe słowa do dzieci i rodziców oraz Radny p. Leszek Twarogowski i p. Sołtys Agnieszka Szara. Po przywitaniu zebranych gości przez p. dyrektora Jarosława Charkot nadszedł czas na zabawę. Imprezę rozpoczęły występy dzieci ze świetlicy w Łazdojach wraz z p. Natalią Raszkowską, które powitały gości śpiewem i tańcem. Zaprezentowały się również dzieci z Grupy Zabawowej z Łazdoj, które wraz z rodzicami i p. Emilią Graczyk przygotowały Pokaz Mody Ekologicznej.

Stroje małych uczestników oczarowały wszystkich zebranych. Swoim talentem wokalnym zachwycili także uczniowie kl. II pod opieką p. Jolanty Adamkowicz i kl. „0” – wychowankowie p. Anny Dyczkowskiej. Podczas trwania imprezy, dzieci z rodzicami brały udział w wielu konkursach. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom Pikniku wiele atrakcji tj. trampolina, zjeżdżalnia, lody, kiełbaski, ciasto, napoje zimne i gorące.

Ale to nie było wszystko! W sali gimnastycznej odbył się pokaz sekcji zapaśniczej przygotowanej przez p. Łukasza Szmyd. . Radość dzieciom sprawiła wizyta przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. Pani Monika Danielak przyjechała z niespodzianką dla dzieci i dorosłych w postaci konkursów. Maluchom i starszakom wielką frajdę sprawili wilkowscy strażacy (Przemysław Małysz, Dawid Wieczorek, Damian Kaczyński, Krzysztof Małysz), którzy pozwolili posiedzieć za kierownicą wozu strażackiego. Podczas całej imprezy w tle leciała muzyka przygotowana przez uczniów klasy gimnazjalnej. Piknik zakończył się wspólnym tańcem zumby, który poprowadziła p. Katarzyna Tomasiewicz.

Szkoła w Wilkowie gorąco dziękuje wszystkim wyżej wymienionym za swój wkład w organizację Pikniku.
Anna Czubaszek

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5