Zajączek wielkanocny w Przedszkolu Słoneczko

2015-03-31 21:22:59(ost. akt: 2015-03-31 21:37:06)
Zajączek wielkanocny odwiedził Przedszkole Słoneczko

Zajączek wielkanocny odwiedził Przedszkole Słoneczko

Autor zdjęcia: Przedszkole Słoneczko

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, ale także, aby powitać wiosnę Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" w Kętrzynie zapewniło swoim podopiecznym nie lada atrakcję, a mianowicie wizytę wielkanocnego zająca.
Zgodnie z tradycją przedszkola, każda grupa organizuje co roku koncerty wiosenne, podczas których rodzice mają okazję nie tylko podziwiać występy swoich pociech, ale także wykonać wspólnie z nimi ozdoby wielkanocne na specjalnie zorganizowanych warsztatach. W tym roku wszystkich zebranych odwiedził prawdziwy zając wielkanocny, który częstował czekoladowymi jajeczkami, a także każdemu dziecku wręczył wspaniała paczkę. Przedszkole "Słoneczko" corocznie organizuje taką imprezę. Zarówno dzieci jak i rodzice są zachwyceni atrakcjami jakie zapewnia im tego dnia placówka,gdyż jest to miłe przeżycie również dla rodziców mogących zobaczyć jak rozwijają się ich dzieci, a także jak funkcjonują one w warunkach przedszkolnych. Przedszkole jest tego dnia pełne nie tylko roześmianych twarzyczek przedszkolaków, ale także szczęśliwych rodziców. Nad całością czuwa oczywiście zając wielkanocny, bez którego przecież nie byłoby tak wesoło.
Edyta Kania

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5