Przestępca trafił za kratki

2018-01-09 12:40:00 (ost. akt: 2018-01-09 12:37:28)

Autor zdjęcia: KMP w Ostrołęce

Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada, poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia za kradzież, kradzież z włamaniem, rozbój i uszkodzenie ciała został zatrzymany przez policyjny patrol.
W poniedziałek 8 stycznia policjanci z Działdowa pełnili służbę na terenie gminy Iłowo-Osada. Podczas patrolu ulicami Iłowa, około godziny 9.30, zatrzymali do kontroli młodego mieszkańca gminy. Okazał się nim poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Działdowie 25-latek. — Mężczyzna miał do odbycia karę jednego roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie rozboju i uszkodzenie ciała oraz dwóch lat pozbawienia wolności za kradzież cudzej rzeczy i kradzież z włamaniem — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Policjanci doprowadzili iłowianina do komendy w Działdowie, a następnie przekazali do miejscowego aresztu śledczego. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5