Iławski Półmaraton 2023 - przypominamy, zapisy tylko do 18 sierpnia

2023-08-03 11:33:48(ost. akt: 2023-08-03 12:12:46)
Iławski Półmaraton 2022

Iławski Półmaraton 2022

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

LEKKA ATLETYKA\\\ Zaraz po wakacjach, w niedzielę 10 września, czeka nas XIII Iławski Półmaraton La Rive. System zgłoszeń jest aktywny do 18 sierpnia, jednak bieg główny na dystansie 21.089 km w klasyfikacji open, klasyfikacji wiekowej, mundurowej policji, najlepszy iławianin/ka, to niejedyny element tej edycji.
Organizatorzy w tym roku umożliwiają pobiegnięcie półmaratonu w rywalizacji sztafet (2x10.5km) ze zmianą w Jażdżówkach. To propozycja pokonania dystansu w trzech kategoriach sztafet: damskiej, męskiej i mieszanej. Wystarczy zalogować się jednostkowo, opłacić startowe za dwie osoby i w biurze zawodów podczas odbioru pakietów dopisać partnera/kę podając kolejność zmiany.

W sobotę 9 września czekamy z festiwalową ofertą „Ja Też Lubię Biegać” przed Galerią Jeziorak w spontanicznej radości dzieci, rodziców i dziadków. Tego dnia zapraszamy również każdego, kto ma w sobie gen niesienia pomocy innym do akcji #biegnepomagam. Każda, nawet najmniejsza cegiełka przekazana przed odbiorem numeru tworzy solidny fundament wsparcia iławskiego stowarzyszenia osób z niepełnosprawnością intelektualną „Jesteśmy”.

Numery startowe „Ja Też Lubię Biegać” i #biegnepomagam będą dostępne do odbioru tydzień wcześniej w Galerii Jeziorak. Regulamin na www.maraton-ilawa.pl. Warto tam zajrzeć.

>> W piątek 11 sierpnia od godziny 15.00 przed Galerią Jeziorak będzie miał miejsce happening lekkoatletyczny związany z tymi wydarzeniami.
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji przygotowało jeszcze wiele zaskakujących niespodzianek związanych z iławskim dwudniowym festiwalem biegowym dla uczestników tegorocznej edycji biegu. Iława na bogato. Takie wrażenie odnosimy, jak zapoznamy się z pakietami nagród dla uczestników.

Szczegóły w regulaminie biegu www.maraton-ilawa.pl

Zapraszamy do Iławy 9-10 września.

red.
ilawa@gazetaolsztynska,pl
źródło: materiały organizatorów

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5