Wakacje w Iławie – półkolonie na sportowo dla dzieci [oferta, zdjęcia]

2023-06-27 08:57:47(ost. akt: 2023-06-27 09:30:56)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: arch. Martafit

Najlepsze Półkolonie sportowe w Iławie, zgodnie z wytycznymi MEN oraz obowiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.

Półkolonie w Iławie – koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo wynosi 491 zł. Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00. Nasza baza sportowa mieści się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iławie.

W ramach zajęć przewidziane są:
- gry i zabawy rekreacyjno-sportowe
- zajęcia w hali widowiskowo-sportowej w Iławie
- codzienna poranna rozgrzewka
- rowerki wodne!
- gimnastyka, taniec, zumba
- zajęcia integracyjne
- rejs statkiem Ilavia!
- gry sportowe: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, badminton i inne gry zespołowe
- zabawy plenerowe
- wycieczka na basen!
- konkurs „Mam Talent”
- jazda na rolkach, hulajnogach
- podwieczorek, obiad, napoje bez ograniczeń
- wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

Cena zawiera:
-> opiekę pedagogiczną
-> opiekę instruktorską
-> opiekę medyczną
-> opiekę ratownika WOPR
-> bezpieczny wypoczynek zatwierdzony w Kuratorium Oświaty
-> ubezpieczenie NNW
-> ustawową gwarancję Organizatora Turystyki i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turnusy:
I turnus: 3.07.2023 – 07.07.2023
II turnus: 10.07.2023 – 14.07.2023
III turnus: 17.07.2023 – 21.07.2023
IV turnus: 24.07.2023- 28.07.2023
VI turnus: 31.07.2023 - 04.08.2023
VII turnus: 07.08.2023 - 11.08.2023

Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.

Zapewniamy bezpieczną opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu oraz podwieczorka dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo atrakcji sportowych i nie tylko.

Od wielu lat sprawiamy, że wakacje letnie i ferie zimowe Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązania nowych, wartościowych przyjaźni.

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się, aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, stają się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji, tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila: kontakt.martafit@gmail.com

Cena półkolonii to 491 zł.

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:
Prosimy o pobranie karty wypoczynkowej oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie: https://martafit.pl/polkolonie_ilawa/


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5