Motor Lubawa czy Zatoka Braniewo? Losy barażu rozstrzygną się w środę

2023-06-25 09:34:29(ost. akt: 2023-06-25 09:58:36)
Gola na wagę remisu w barażowym meczu z Zatoką Braniewo zdobył dla Motoru Lubawa Szymon Modrzewski

PIŁKA NOŻNA\\\ W rozegranym wczoraj (sobota 24 czerwca) meczu barażowym o grę w IV lidze Motor Lubawa przegrywał na swoim terenie z Zatoką Braniewo już po 4. minutach gry, jednak potrafił doprowadzić do remisu.
W pierwszym meczu barażowym o prawo gry w forBET IV lidze w rozgrywkach 2023/24 padł remis. Motor Lubawa, który zajął 12. miejsce na koniec sezonu 22/23, zremisował na własnym stadionie 1:1 z wicemistrzem gr. 2 klasy okręgowej, Zatoką Braniewo.

Goście wyszli na prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Łukasza Wolaka. Motor przedłużył swoją szansę na grę w IV lidze jeszcze w pierwszej połowie strzelając bramkę na wagę remisu. Do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Szymon Modrzewski.

W drugim meczu barażowym o udział w sezonie 23/24 w forBET IV lidze Polonia Iłowo zagra dzisiaj (niedziela 25 czerwca) z Victorią Bartoszyce, początek o 17.00.

Rewanże zaplanowano na środę 28.06 (godz. 17.00), wtedy poznamy wszystkie drużyny, które będą w nadchodzącym sezonie grały w forBET IV lidze.