Ponad 2,2 tys. mieszkańców posiada Iławską Kartę Mieszkańca

2023-05-09 10:12:43(ost. akt: 2023-05-09 10:24:11)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: UM Iława

Program IKM wchodzi w kolejny etap rozwoju. Zapraszamy firmy do przystąpienia do inicjatywy i realizacji wspólnych korzyści z tego tytułu.
Baza potencjalnych klientów liczy ponad 2,2 tys. osób i stale się powiększa.

Dołączenie do Programu przedsiębiorców da obustronne korzyści. Z jednej strony prywatni partnerzy IKM będą mogli zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku przez zastosowanie udogodnień/ulg/rabatów dla posiadaczy Iławskiej Karty Mieszkańca.

Z drugiej zaś pojawienie się kolejnych możliwości zastosowania karty spowoduje zwiększenie jej popularności wśród mieszkańców Iławy.

Dla mieszkańców, jak i partnerów prywatnych/przedsiębiorców bardzo istotne będą plany odnośnie IKM. A te zakładają długofalowy rozwój programu o nowe możliwości.

Wprowadzenie wirtualnej karty w urządzeniach mobilnych, możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, program lojalnościowy, to tylko niektóre z zakładanych do realizacji rozwiązań. Gdy dodamy do tego akcje promocyjne, zasięgi miejskich profili w mediach społecznościowych, możliwość informowania posiadaczy o wydarzeniach lub eventach, to otrzymamy kompleksowe rozwiązanie, pozytywnie odziaływujące na prowadzenie działalności gospodarczej.
Jednym słowem: warto być partnerem IKM!


Partner programu otrzymuje dostęp do swojego konta na platformie IKM, na którym może zamieścić logo, informacje nt. godzin otwarcia, oferowanych produktów/usług, lokalizacji itd. Decyduje samodzielnie o rodzaju i wysokości benefitów dla posiadaczy karty. Urząd Miasta Iławy będący administratorem programu nie ingeruje w jakikolwiek sposób na ten proces. Uczestnictwo w partnerstwie jest całkowicie bezpłatne.


Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do Programu Iławskiej Karty Mieszkańca, chcą zadać dodatkowe pytania lub otrzymać bardziej szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu:
Tel. 89 649 01 39
Email: ikm@umilawa.pl
https://karta.miastoilawa.pl/

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5