Rekordowy Finał WOŚP w gminie Iława

2023-01-31 10:17:56(ost. akt: 2023-01-31 10:23:58)

Autor zdjęcia: Urząd Gminy w Iławie

Bardzo wysoką frekwencję odnotowano podczas niedzielnego gminnego Finału WOŚP w Wikielcu. Była to już 31 edycja akcji, w której gmina Iława uczestniczy od samego początku. Do gościnnej hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu licznie przybyli mieszkańcy gminy i Iławy.
Przybyłych na finał powitali Dyrektor ZSP w Wikielcu Bożena Lewandowska, Dyrektor GOK w Lasecznie Grażyna Piękos oraz wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Jak zwykle nie zawiedli darczyńcy, wolontariusze oraz licytujący. Do zlicytowania przeznaczono mnóstwo ciekawych przedmiotów. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się torty przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Część artystyczna była również bardzo urozmaicona. Na scenie w Wikielcu zaprezentowały się zespoły „The Good Times” oraz „Blues Station”.

Ten rok był również rekordowy pod względem zebranej kwoty. Dzięki hojności darczyńców i licytujących udało się zebrać ponad 49 tysięcy złotych!

oprac. eka / gmina-ilawa.pl2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5