Lider forBET IV ligi rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej

2023-01-10 08:13:24(ost. akt: 2023-01-10 08:44:12)
GKS Wikielec przed derbowym meczem IV ligi z Jeziorakiem w Iławie

GKS Wikielec przed derbowym meczem IV ligi z Jeziorakiem w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

PIŁKA NOŻNA\\\ GKS Wikielec jest już po pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego — piłkarze lidera forBET IV ligi spotkali się wczoraj (poniedziałek 9 stycznia) na stadionie miejskim w Iławie. Dzisiaj treningi wznowi Jeziorak.
Sześć punktów przewagi nad drugim zespołem w klasyfikacji ligowej (a jest nim właśnie Jeziorak) ma po pierwszej części sezonu drużyna z Wikielca. O rundzie jesiennej rozgrywek 2022/23 oraz o zimowych planach rozmawialiśmy ostatnio z trenerem GKS-u, Damianem Jarzembowskim, więcej w wywiadzie: Żeby nie drżeć do samego końca o utrzymanie.

Przyszedł już czas na pierwszy w nowym roku trening, Gieksa spotkała się wczoraj na stadionie miejskim w Iławie.
— W poniedziałek 9 stycznia drużyna GKS-u Wikielec rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej forBET IV ligi. Zajęcia rozpoczęły się o godz. 19:00 na sztucznym boisku w Iławie — czytamy na oficjalnym portalu klubowym gkswikielec.pl.

— Poniedziałkowy trening rozpoczął się jak zawsze od krótkiej przemowy prezesa klubu Krzysztofa Bączka oraz trenera Damiana Jarzembowskiego. Na pierwszym treningu pojawiło się 23 zawodników, w tym wiele nowych młodych twarzy. Z bieżącej kadry zabrakło Huberta Otręby, który jest chory. W zajęciach brał udział Wiktor Preuss, który jest łączony z Widzewem Łódź, jednak jego sprawa nie jest jeszcze wyjaśniona. Więcej szczegółów o ruchach kadrowych już niebawem — podaje portal.

GKS w zimę trenować będzie na obiektach w Iławie oraz na boisku Orlik i w hali w Wikielcu. Pierwszy zimowy sparing zaplanowany został na sobotę 14 stycznia. Tego dnia o godz. 14:00 w Elblągu drużyna Damiana Jarzembowskiego, który — przypomnijmy — został wybrany Trenerem Roku 2022 w plebiscycie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, zmierzy się z III-ligową Concordią.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5