Liczba Iławskich Kart Mieszkańca stale rośnie!

2023-01-06 09:55:24(ost. akt: 2023-01-06 10:04:48)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały UM Iława

- Mamy już ponad 530 aktywnych kart i ponad 700 złożonych wniosków od mieszkańców Iławy po miesiącu od wdrożenia systemu. To świetny wynik i dowód na to, że iławianie czekali na miejskie karty - mówi burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski.
Każda osoba, która poda miasto Iławę jako miejsce zamieszkania w deklaracji PIT i wybierze Urząd Skarbowy w Iławie, może korzystać z programu zniżkowego. Procedura uzyskania karty jest bezpłatna, niezwykle prosta i dostępna dla każdego!

- Aktualne statystyki są niezwykle optymistyczne i liczę na to, że wkrótce każdy mieszkaniec będzie posiadaczem naszej karty. Ta część osób, która odebrała już swoje karty może korzystać z obiektów miejskich takich jak basen, kino, lodowisko w niższych cenach. Przy wieloosobowej rodzinie, która kilka razy w miesiącu chodzi na basen, takie obniżenie kosztów jest już znaczące. Kartę można bowiem wyrobić także dla dziecka, wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające rozliczanie się rodziców z podatku w Iławie – dodaje burmistrz Dawid Kopaczewski.

Karta jest imienna dla każdego mieszkańca i daje dostęp do wielu korzyści – rabatów, ulg, specjalnych ofert itp. Jej uzyskanie jest całkowicie bezpłatne!

Jak otrzymać Iławską Kartę Mieszkańca?

Najszybszy sposób - ONLINE:
1. Wejdź na stronę: karta.miastoilawa.pl - wypełnij wniosek, załącz zdjęcie i skan dokumentu potwierdzającego rozliczanie podatku w Iławie (pierwsza strona PIT, a w przypadku dzieci dokumenty jakie zostały załączone przy wypełnianiu wniosku o własną kartę, a także skan/ksero strony z PIT z danymi dziecka np. PESEL lub np. PIT 0).
2. Po pozytywnej weryfikacji możesz odebrać kartę w wybranym przez siebie punkcie.
3. Używaj karty i ciesz się ze zniżek!

Tradycyjny sposób - WNIOSEK W WERSJI PAPIEROWEJ:
1. Pobierz wniosek papierowy tam, gdzie Ci wygodnie:
- w siedzibie Urzędu Miasta (ul. Niepodległości 13),
- w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jagiellończyka 3) oraz jej filii (ul. M. Curie-Skłodowskiej 26),
- w Informacji Turystycznej (ul. Niepodległości 13),
- lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Grunwaldzka 6a)

2. Wypełnij go i wraz ze zdjęciem i pierwszą stroną PIT dostarcz go do kancelarii Urzędu Miasta Iławy przy ul. Niepodległości 13.
3. Po pozytywnej wersyfikacji odbierz kartę z wybranego punktu i ciesz się ze zniżek na terenie miasta!

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz dołączyć do programu jako Partner?
Wejdź na stronę karta.miastoilawa.pl i zgłoś swoją firmę do programu partnerskiego. Zwiększ rozpoznawalność, zaprezentuj swoją ofertę i poszerz grono klientów!


materiały Urzędu Miasta Iława

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5