FAMIL-MED to nowa przychodnia w Iławie

2023-01-05 12:00:00(ost. akt: 2023-01-05 13:08:49)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Famil-med to nowa, wielospecjalistyczna przychodnia, która działa w Iławie od nowego roku. Placówka mieści się w budynku dawnego żłobka przy ul. 1 Maja 2. Oferuje szereg porad i usług medycznych dysponując nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Famil-med w Iławie jest siostrzaną placówką przychodni z Kwidzyna o tej samej nazwie.
Tam przychodnia działa z powodzeniem od ponad 4 lat. Przychodnia powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców Iławy i ułatwienie im dostępu do opieki medycznej na wysokim poziomie.
Właścicielem przychodni jest pan Jacek Maliszewski, który zaprosił do współpracy lekarzy z Gdańska, Olsztyna, Grudziądza i Bydgoszczy.

Jest to nowe miejsce na mapie Iławy, gdzie można zasięgnąć porady specjalistów, których jest tu imponujący wybór. Nie trzeba już czekać w długich kolejkach do specjalisty - Famil-med zaprasza do kontaktu i ustalenia szczegółów wizyty.
Trzeba zaznaczyć, że Famil-med to przychodnia prywatna, w której porady specjalistyczne są odpłatne. Powstaje również punkt pobrań krwi Diagnostyka, który będzie czynny od poniedziałku do soboty.


Do dyspozycji pacjentów dostępnych jest aktualnie aż 14 lekarzy specjalistów.


Placówka szybko się rozwija się i w niedługim czasie planuje zatrudnić dodatkowych 10 lekarzy. Aktualnie w poradni przyjmują lekarze o specjalnościach: endokrynolog, dermatolog, ortopeda, chirurg
naczyniowy, chirurg ogólny, diabetolog dziecięcy, fizjoterapeuta, neurolog, pediatra, kardiolog dziecięcy, dietetyk kliniczny, specjalista medycyny sportowej, internista, neurochirurg, neurolog. Wkrótce dostępna będzie także poradnia alergologiczna, okulistyki dziecięcej i logopedii.

O szczegóły wizyt prosimy pytać w recepcji przychodni pod numerem telefonu 570 096 150.

Szczegółowa dostępność specjalizacji, opisy usług i cenniki dostępne są na
stronie: Famil-med Iława

Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej oferty usług poradni Medycyny Estetycznej. Cenniki popularnych zabiegów odmładzających takich jak takich jak botox, nici liftingujące, wolumetria twarzy, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, powiększanie ust są konkurencyjne w stosunku do usług w Iławie.

Można także skorzystać z zabiegów antycellulitowych i ujędrniających ciało: fali uderzeniowej.
Już od przyszłego tygodnia dostępne będą usługi masażu m.in. pałeczkami bambusowymi, gorącymi kamieniami, masaż antycellulitowy bańką chińską.


Centrum medyczne działa również w systemie Medi-Raty, wszystkie zabiegi można spłacić w ratach.


W styczniu ogłoszony będzie konkurs, w którym nagrodą będzie darmowy voucher na wizytę lekarską oraz masaż.


Zapraszamy do polubienia fanpage przychodni, polubienie strony oznacza uczestnictwo w konkursie.
Famil-med na facebooku

Famil-med zadba o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Rejestracja czynna jest w godzinach 7:00-19:00 od poniedziałku do piątku
REJESTRACJA tel. 570 096 150
Przychodnia FAMIL-MED
Iława, ul. 1 Maja 2
www.famil-med.pl


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5