Wsadziła mu nóż prosto w pierś. To był sylwester w Iławie

2023-01-02 11:26:16(ost. akt: 2023-01-02 11:45:00)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

O policyjnym dozorze zadecydował prokurator wobec kobiety podejrzanej o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u swojego konkubenta. Okazało się, że 57–latka kuchennym nożem zraniła swojego partnera.
W sobotę (31.12.2022 r.) do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyszedł mężczyzna. Oświadczył on, że jego partnerka ugodziła go nożem w klatkę piersiową. Do jednostki natychmiast został wezwany zespół karetki pogotowia, który przetransportował mężczyznę do szpitala.

Okazało się, że pokrzywdzony został poważnie zraniony. Funkcjonariusze pojechali do domu mężczyzny, gdzie zatrzymali jego partnerkę i osadzili w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności grupa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady oraz kuchenny nóż, którym prawdopodobnie doszło do zranienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mieszkance Iławy.

Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec 57-latki policyjny dozór. Kobieta będzie musiała w ramach zastosowanego środka zapobiegawczego dwa razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, musi opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie oraz nie może wyjechać z kraju.

eka / KPP Iława

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5