15% rabatu na okna AMEX-BĄCZEK

2022-12-28 10:27:41(ost. akt: 2022-12-28 10:38:10)   Artykuł sponsorowany
Salon Firmowy AMEX-BĄCZEK w Iławie (ul. Sobieskiego 14/12 w budynku Starego Spichlerza)

Salon Firmowy AMEX-BĄCZEK w Iławie (ul. Sobieskiego 14/12 w budynku Starego Spichlerza)

Autor zdjęcia: materiały Amex-Bączek

Planujesz wymianę okien lub budowę domu? Ta promocja jest dla Ciebie! Odwiedź Salon Firmowy AMEX-BĄCZEK w Iławie i skorzystaj z rabatu 15% na nowe okna. Uwaga, oferta jest ograniczona czasowo!
Noworoczna promocja na okna skierowana jest do Klientów Salonu Firmowego AMEX-BĄCZEK w Iławie (ul. Sobieskiego 14/12 w budynku Starego Spichlerza). Rabat 15% dotyczy okien zakupionych w czasie trwania promocji. Nie wiesz jakie okna wybrać? Poznaj nasze propozycje!


V-LINE 82, czyli najwyższa jakość i wszechstronność

System okienno-drzwiowy V-LINE 82 jest najbardziej rozbudowanym i wszechstronnym rozwiązaniem polecanym przez AMEX-BĄCZEK. Oferuje największy zakres dostępnych zastosowań: okna tradycyjne, okna nietypowe (ukośne, trapezowe, łukowe, owalne), okna na rynek włoski (renowacyjne), okna na rynek holenderski (NL – z poszerzoną ramą), a także okna z nakładkami aluminiowymi od strony zewnętrznej, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PSK (uchylno-przesuwne). System V-LINE 82 bazuje na profilach klasy A niemieckiej marki VEKA oraz wyposażony jest w wysokiej klasy, niezawodne okucia marki Siegenia.

G-LINEAR 74 wyznacza nowe standardy designu

Okna G-LINEAR 74 pojawiły się w ofercie AMEX-BĄCZEK kilka miesięcy temu i szybko zyskały popularność oraz uznanie wśród Klientów. System wyróżnia się nowoczesnymi, prostokątnymi kształtami ram, skrzydeł i listew przyszybowych, dzięki czemu idealnie wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. 4° nachylenia przylg, listwy przyszybowe w optyce 90° oraz niska wysokość złożenia wynosząca zaledwie 110 mm, z jednej strony pozwalają tworzyć minimalistyczne konstrukcje okien i drzwi, a z drugiej – wyznaczają nowe standardy i wszechstronność zastosowań.

Dziesiątki kolorów okien do wyboru

Okna AMEX-BĄCZEK dostępne są w bardzo bogatej kolorystyce. Do wyboru są zarówno nowoczesne i popularne odcienie szarości, jak również okleiny odwzorowujące różne gatunki drewna, kamienie czy metale. Okna mogą być pokryte tą samą okleiną z obu stron lub różnymi wzorami wewnątrz i na zewnątrz. Mogą również być całe białe albo pokryte okleiną tylko z jednej, wybranej strony. Szeroki wachlarz zastosowań pozwala dostosować kolory okien zarówno do elewacji budynku, jak również indywidualnie do wystroju pomieszczenia.

Strona firmowa AMEX-BĄCZEK https://amex-baczek.pl

AMEX-BĄCZEK Salon Firmowy w Iławie
ul. Jana III Sobieskiego 14/12
tel. 89 648 69 03
salon@amex-baczek.pl

Bezpośredni kontakt do Pracowników Salonu:
Beata – 607 733 720; bkawicka@amex-baczek.pl
Marcin – 691 177 180; mrzepka@amex-baczek.pl

materiały Amex-Bączek


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5