Grzegorz Kasprzak odchodzi z Osy. Klub z Ząbrowa szuka nowego szkoleniowca

2022-11-30 14:29:09(ost. akt: 2022-11-30 14:57:10)
Grzegorz Kasprzak, tu jeszcze jako trener Osy Ząbrowo

Grzegorz Kasprzak, tu jeszcze jako trener Osy Ząbrowo

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

PIŁKA NOŻNA\\\ W klubie z gminy Iława powstał właśnie wakat na stanowisku trenera drużyny seniorów. Grzegorz Kasprzak nie będzie już prowadził występującego w A klasie (gr. 4) zespołu Osy Ząbrowo.
Grzegorz Kasprzak szkoleniowcem ząbrowskiej drużyny został w marcu 2021 roku, gdy Osa grała jeszcze w B klasie. Zespół przez niego prowadzony wywalczył awans do A klasy, gdzie obecnie występuje. Po rozegraniu rundy jesiennej sezonu 2022/23 ząbrowianie zajmują 7. miejsce w 14-zespołowej stawce (mają 17 punktów na koncie). Przypomnijmy, że swój pierwszy sezon po powrocie do A klasy (2021/22) beniaminek z gminy Iława zakończył na dość wysokiej, 5. pozycji.

To już jednak historia, klub z Ząbrowa poinformował niedawno, że Grzegorz Kasprzak przestał być szkoleniowcem ekipy seniorów. — Grzegorz Kasprzak nie jest już trenerem Osy. Panie Trenerze, dziękujemy za zaangażowanie oraz ciężką pracę na rzecz Żółto-Czarnych w minionych latach oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku — czytamy w informacji, którą Osa zamieściła w swoich social mediach.

— Rozstaliśmy się za porozumieniem stron, w zgodzie i pełnym zrozumieniu — mówi Jarosław Zagórny, grający prezes klubu z Ząbrowa.

Te słowa potwierdza trener Kasprzak. — Nie ma żadnych nerwów czy wzajemnych pretensji między mną, a Osą. Rozstaję się z klubem w zgodzie i życzę mu powodzenia — mówi szkoleniowiec, który teraz sam czeka na oferty pracy płynące z innych klubów.

Kasprzak szuka zatem nowego zespołu, a Osa — nowego trenera. Osoby, które byłyby zainteresowane trenowaniem zespołu z Ząbrowa proszone są o bezpośredni kontakt z prezesem Zagórnym (nr tel.: 664 759 101).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5