Jarosław Chodowiec dołącza do sztabu trenerskiego Akademii Jezioraka Iława

2022-11-25 12:06:07(ost. akt: 2022-11-25 12:09:12)
Jarosław Chodowiec ponownie będzie szkolił młodzież i dzieci z Akademii Jezioraka Iława

Jarosław Chodowiec ponownie będzie szkolił młodzież i dzieci z Akademii Jezioraka Iława

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

PIŁKA NOŻNA\\\ Jeziorak Iława w ostatnich dniach przypuścił transferową ofensywę, jeśli chodzi o trenerów swojej akademii. Po Łukaszu Suchockim kolejnym szkoleniowcem, który do niej dołączy, jest Jarosław Chodowiec.
We wtorek (22 listopada) poinformowaliśmy na naszym portalu: Łukasz Suchocki wraca do Jezioraka Iława!

Natomiast dzisiaj (25.11) Akademia "J" podała do wiadomości, że kolejnym trenerem, który związał się z nią, jest równie dobrze znany w naszym lokalnym (i nie tylko lokalnym) środowisku piłkarskim Jarosław Chodowiec.

Jarosław Chodowiec wzmacnia ławkę trenerską Akademii IKS Jeziorak Iława!!! — poinformował klub z ulicy Sienkiewicza w piątek w samo południe.

— Licencjonowany trener UEFA A, wychowanek klubu Unia Susz, jako zawodnik reprezentował barwy między innymi Polonii Elbląg, Amiki Wronki, Jezioraka Iława, Pomezanii Malbork, Dinaburga Daugavpuls (Łotwa), Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Trener z doświadczeniem zarówno w drużynach seniorskich, jak i w grupach młodzieżowych od 1 grudnia 2022 w szeregach Akademii IKS Jeziorak Iława — czytamy w komunikacie.

Wkrótce skontaktujemy się z trenerem Chodowcem, aby porozmawiać o jego powrocie do Jezioraka, w którym już w przeszłości szkolił młodzież.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5