Jarmark "Święto dyni i wina" już w sobotę, 26 listopada

2022-11-24 14:30:26(ost. akt: 2022-11-24 14:35:24)

Autor zdjęcia: Edyta Kocyła-Pawłowska

Tę datę trzeba sobie zapisać w kalendarzu! Już w sobotę w Iławie kolejny jarmark, tym razem jesienny, ale i z asortymentem przed-mikołajkowym.
Już w sobotę, 26 listopada, odbędzie się kolejny jarmark organizowany przez SART, tym razem pod hasłem "Święto Wina i Dyni". Artyści Stowarzyszenia SART przygotowują warsztaty artystyczne i florystyczne. – Zrobimy mini dynie, razem namalujemy panoramę. Robimy ciasta i grzańca bezalkoholowego – mówi prezeska stowarzyszenia, Małgorzata Szynal–Trzaskawka, która podkreśla współpracę z innymi stowarzyszeniami.

I tak na przykład Fabryka Inicjatyw Obywatelskich w swoim namiocie zaproponuje odwiedzającym wspólne robienie świeczek, a będzie też można kupić mydełka.

– Jak zawsze nie zabraknie stoisk z żywnością, miodami, naturalnymi kosmetykami, świecami, ceramiką, rękodziełem. Będą akcenty dyniowe, ale wystawcy dla tych którzy prezenty planują z wyprzedzeniem będą mieć ciekawy asortyment mikołajkowy – zapowiada prezeska SART. – Zaczynamy o 9-tej i będziemy dla Was do 14-tej.

eka

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5